Služby

Filtrovat podle kategorie


O mně

Vždy jsem si uvědomovala, že vzdělání v oblasti výživy a potravin je nesmírně důležité. Na univerzitní půdě jsem strávila 10 let s cílem získané zkušenosti a vědomosti šířit dále a pomáhat tak ostatním. Z profesního i osobního hlediska na zdraví pohlížím jako na komplex několika faktorů, které spolu neodmyslitelně souvisí. Lidský přístup je pro mne v rámci poradenství číslem jedna, stejně jako udržitelnost životního stylu a důraz na individualitu a pohodu každého z nás.

Vystudovala jsem bakalářský obor Chemie a technologie potravin s návazností na Ekotrofologii (Výživu člověka) na Mendelově univerzitě a své studium jsem završila doktorátem.
- V rámci vědy a výzkumu jsem působila i za oceánem (LSU: Louisiánská státní univerzita).
-Zapojená jsem byla do výuky řady univerzitních předmětů, které úzce souvisí s výživou a kvalitou stravování (Výživa člověka, Mikrobiologická analýza potravin, Bezpečnost potravinových zdrojů, Hygiena potravin).
- Jsem autorkou a spoluautorkou několika vědeckých publikací a byla jsem zapojena i do několika zajímavých vědeckých projektů.
- V současnosti působím také v oblasti marketingu, neboť si uvědomuji, jak je důležité vědecky ověřené informace správně a pochopitelně předávat dál.
- Potkat se společně můžeme také v rámci Fitness Institut magazínu, kde se podílím na tvorbě článků a působím zde také jako šéfredaktor.
-Těším se na společnou spolupráci ????.


Kontakty

Místo

Sportovní dietologie - Fitness Institut s.r.o.

Gajdošova 24, Brno

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

09:00 – 18:00

úterý

10:00 – 16:00

středa

10:00 – 16:00

čtvrtek

10:00 – 16:00

pátek

09:00 – 18:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno